PROFESJONALNE PRODUKTY

  • Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy DRUTEX S.A. – wiodącego producenta okien i drzwi PCV w Europie, który w swojej ofercie posiada również okna, drzwi z drewna i aluminium oraz fasady z aluminium, ogrody zimowe i rolety. Nasza firma prowadzi także sprzedaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych, rolet zewnętrznych, parapetów i osłon okiennych.

BOGATA OFERTA

  • Dzięki naszym dostawcom posiadamy kompletną ofertę produktową, która w zależności od potrzeb pozwala dopasować się do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. W naszym salonie dysponujemy bogato wyposażoną ekspozycją, na której można zobaczyć systemy okienne firmy DRUTEX oraz modele drzwi z najnowszych kolekcji Producentów: PORTA DRZWI, ASILO, DRE, INTENSO, POL-SKONE, KMT-Stal, DOORSY.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

  • Oferujemy profesjonalną i doświadczoną obsługę, udzielając fachowych porad, kierując się indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta. Kładziemy szczególny nacisk, aby usługi świadczone przez naszą firmę były kompleksowe i stały na najwyższym poziomie. Posiadamy Grupy Montażowe , które zrealizowały już tysiące zleceń Klientów. W związku z czym posiadają odpowiednie doświadczenie i zapewniają fachową usługę.

ZAPRASZAMY DO SALONU

OKNA DRZWI BRAMY
Izabela Złoch
08-110 Siedlce, ul. Asza 2
NIP: 821-199-88-67
tel: 792-888-377
mail: kontakt@oknasiedlce.pl
fb/oknasiedlce